Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


ЈАВЕН ПОВИК ЗА АКЦ.СОБРАНИЕ ЗА 2023година.pdf

Објавено на: 18.04.2024 14:47:17
Документ БР.: DOC_10109-37/2024
Урнек: Јавен повик за собрание