Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki za sobranie


предлог одлуки- за собрание.docx
предлог одлука за зделки со заинтересирана страна.docx
Odluka za otugjuvanje na sopstveni akcii zito polog 2024.docx

Објавено на: 19.04.2024 14:06:57
Документ БР.: DOC_13285-64/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери