Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на датум 21.05.2024


javen povik 2024.pdf

Објавено на: 19.04.2024 14:08:57
Документ БР.: DOC_10109-40/2024
Урнек: Јавен повик за собрание