Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ НА ВЕТЕКС АД 01.01.2024-31.03.2024


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (1).xls

Објавено на: 23.04.2024 14:12:01
Документ БР.: DOC_12294-8/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.