Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ОД РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД ОД 01.01.2024-31.03.2024.


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2024 do 31.03.2024.docx

Објавено на: 23.04.2024 14:12:01
Документ БР.: DOC_10191-335/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации