листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. - 31.03.2024 година:


Банки - 3 и 9 - месечно известување - Стопанска Банка АД - Скопје - 31.03.2024.xls

Објавено на: 25.04.2024 14:20:37
Документ БР.: DOC_12294-20/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.