листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АЛКАЛОИД АД Скопје известува дека неревидираниот единечен и неревидираниот консолидиран Биланс на успех за периодот јануари - март 2024 година ќе бидат објавени на ден 29.04.2024 година во 09:00 часот.

Објавено на: 26.04.2024 09:00:02
Документ БР.: DOC_10191-352/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации