листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

АДИНГ АД Скопје ги објавува своите ККУ Прашалници за 2023 година.


ADING_Prashalnici za KKU_2023.xlsx

Објавено на: 26.04.2024 15:12:08
Документ БР.: DOC_26956-7/2024
Урнек: Прашалници за ККУ