листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.03.2024 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2024.pdf

Објавено на: 26.04.2024 15:16:02
Документ БР.: DOC_10191-364/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации