листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран единечен Биланс на успех Јануари - Март 2024


Неревидиран единечен Биланс на успех Јануари - Март 2024.xlsx

Објавено на: 29.04.2024 09:00:20
Документ БР.: DOC_12294-32/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.