листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2024 година.


BU_ADING poedinechen_01.01.-31.03.2024.xlsx

Објавено на: 30.04.2024 09:48:22
Документ БР.: DOC_12294-60/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.