листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, неконсолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2024 година.


Obrazlozhenie_ADING poedinechen_31.03.2024.pdf

Објавено на: 30.04.2024 09:49:28
Документ БР.: DOC_10191-382/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации