листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ТТК Банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати за периодот 1.1. - 31.03.2024 година


Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка за период 1 1 - 31 03 2024 година.pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:15:22
Документ БР.: DOC_10191-390/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации