листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 31.3.2024 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1. - 31.3.2024 година.xls

Објавено на: 30.04.2024 14:15:22
Документ БР.: DOC_12294-73/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.