листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2024 година.


BU_DS ADING konsolidiran_01.01.-31.03.2024.xlsx

Објавено на: 13.05.2024 14:11:48
Документ БР.: DOC_12294-99/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.