листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, консолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2024 година.


Obrazlozhenie_DS ADING konsolidiran_31.03.2024.pdf

Објавено на: 13.05.2024 14:12:48
Документ БР.: DOC_10191-418/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации