Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2024 годинa


Биланс на успех 31,03,2024 - консолидиран .xls

Објавено на: 15.05.2024 14:11:38
Документ БР.: DOC_12294-103/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.