листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2024 АД Дебарски Бањи Цапа


FINANSISKI IZVESHTAJ 01.01.2024-31.03.2024.xlsx

Објавено на: 21.05.2024 14:15:05
Документ БР.: DOC_12294-110/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.