листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2023 година

 


5.1 Конечни ревидирани посебни ФИ Гранит АД 2023 година.pdf
5.2 Kонечни ревидирани конослидирани ФИ 2023.pdf
4.1 Годишен извештај 2023 финал усвоен 19.04.2024.pdf

Објавено на: 23.05.2024 15:17:45
Документ БР.: DOC_12304-48/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи