листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалници по Кодекс за корпоративно управување на Македонска Берза

 


Прашалници по Кодекс за корпоративно управување.xlsx

Објавено на: 30.05.2024 09:12:19
Документ БР.: DOC_26956-19/2024
Урнек: Прашалници за ККУ