листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје гo објавува Годишниот извештај за работењето на Друштвото за 2023 година.


4.1_MKT Godisen izvestaj za rabotenjeto za 2023.pdf

Објавено на: 30.05.2024 09:47:48
Документ БР.: DOC_10191-451/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации