листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Точка 8.а. Посебни Финансиски Извештаи Стопанска банка АД Скопје за 2023.pdf
Точка 9.а. Консолидирани извештаи Стопанска Банка АД Скопје2023.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:26:12
Документ БР.: DOC_12304-78/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи