листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за ККУ

 


Прашалник за ККУ на Берза _ Stopanska Banka AD Skopje _ заклучно со 31.12.2023.xls

Објавено на: 31.05.2024 15:46:02
Документ БР.: DOC_26956-23/2024
Урнек: Прашалници за ККУ