листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Odluka za raspredelba na dobivka 2023.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:56:45
Документ БР.: DOC_12287-34/2024
Урнек: Распределба на добивка