листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Точка 7. Надомест за членови на Надзорен одбор.doc
Точка 8. Надомест за членови на Одбор на ревизија.doc

Објавено на: 18.06.2024 09:17:56
Документ БР.: DOC_13285-173/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери