листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на членовите на Надзорниот Одбор


Одлука за одобрување на работењето на НО бр.02-2472-1 од 20.06.2024.pdf

Објавено на: 20.06.2024 14:05:32
Документ БР.: DOC_12283-95/2024
Урнек: Други одлуки од собрание