листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај


REVIZORSKI IZVESTAJ 2023 (1).pdf

Објавено на: 20.06.2024 14:05:32
Документ БР.: DOC_12304-89/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи