Вести од издавачот
Од:
До:
Компанија
КомпанијаНасловДатум и Време
ОКТА АД СкопјеДруги ценовно чувствителни информации02.11.2020 15:10:15
ОКТА АД СкопјеНеревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.02.11.2020 15:10:11
ОКТА АД СкопјеДруги ценовно чувствителни информации25.08.2020 16:00:17
ОКТА АД СкопјеНеревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.25.08.2020 16:00:13